BRĄZ DLA PAULINY PAWLAK W MISTRZOSTWACH EURPY KARATE KYOKUSHIN

21-22 maja 2016 roku w Varnie w Bułgarii odbyły się XXX Mistrzostwa Europy Kyokushin Karate Juniorów i Seniorów. Udział wzięło prawie 600 zawodników z 25 państw.

Oprócz szerokiej kadry polskiej udział w tym najważniejszym wydarzeniu w Europie wzięli również zawodnicy Przeworskiego Klubu Karate w składzie: Paulina Pawlak, Karolina Barylak, Filip Hawro. Nasi zawodnicy, dzięki świetnym wynikom w ubiegłym i obecnym sezonie, zostali powołani przez Polski Związek Karate do kadry polskiej.

Mocno obsadzone zawody we wszystkich kategoriach zapewniły niesamowite emocje. Za wielki sukces trzeba uznać to, że w tak licznych mistrzostwach zawodniczka Paulina Pawlak wywalczyła brązowy medal w kategorii kumite juniorek /-55 kg/. Pozostała ekipa zawodników naszego klubu wróciła bez medali, ale za to z nowymi cennymi doświadczeniami. Wszystkim zawodnikom gratulujemy dobrych występów i życzymy dalszych sukcesów.

Źródło http://www.przeworsk.um.gov.pl/aktualnosci/2121-brz-dla-pauliny-pawlak-w-mistrzostwach-eurpy-karate-kyokushin

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zapraszamy na przejazdy Przeworską Kolejką Dojazdową „Pogórzanin”

Sezon Samorządowej Przeworskiej Kolejki Dojazdowej Przeworsk – Dynów rozpoczął się 1 maja br. W miesiącach maj i wrzesień kolejka kursuje

Zamknij