BEZPŁATNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

MDoffice w Rzeszowie organizuje bezpłatnie kurs języka angielskiego. Zajęcia mogą odbywać się na terenie danej miejscowości lub gminy.

CZAS TRWANIA SZKOLENIA:
Poziom A1+A2 180 godzin
Poziom A2 120 godzin
Kurs może odbywać się rano, po południu, wieczorem lub w weekendy w zależności od możliwości uczestników. ( uzgodnienie z uczestnikami po zorganizowaniu grupy )

Warunkiem uczestnictwa w darmowym szkoleniu jest:
– wiek powyżej 25 r.ż.;
– zamieszkanie na Podkarpaciu
– osoby pracujące lub bezrobotne,
– emeryci, renciści
– osoby nie posiadające własnej działalności gospodarczej

W tym kursie mogą brać udział osoby, które wcześniej NIE BRAŁY udziału w kursach językowych organizowanych przez szkołę NEW ENGLISH SCHOOL

W ramach szkolenia firma oferuje bezpłatnie:
-materiały szkoleniowe,
-egzamin po kursie,

Grupa musi liczyć 12 osób

INFORMACJE O SZKOLENIU: Celem kursu jest nabycie przez uczestników podstawowych kompetencji językowych na poziomie A1-A2. Kursanci poznają zwroty i wyrażenia niezbędne w podstawowej komunikacji w języku angielskim w różnych sytuacjach życiowych, z którymi uczestnicy mogą się spotkać w czasie wyjazdu za granicę lub w pobieżnych kontaktach z obcokrajowcami w Polsce. Nacisk położony jest na praktyczne użycie języka angielskiego w mowie oraz rozumienie podstawowych zwrotów w wyuczonych i przewidywalnych kontekstach.

Osoby chętne zapraszamy do zgłaszania się na kurs  dzwoniąc na nr telefonu 16 642 12 21  – Sekretariat Urzędu Gminy Tryńcza : Elżbieta Sternik lub Klaudia Groch.

Źródło: Gmina Tryńcza

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
„UNIWERSYTET SAMORZĄDNOŚCI” – SZKOLENIA NA TERENIE MIASTA I GMINY KAŃCZUGA

Miasto i Gmina Kańczuga realizuje projekt pn : „Ogólnodostępne szkolenia z zakresu księgowości NGO, żywienia , pierwszej pomocy przedmedycznej ,

Zamknij