BASEN – DZIŚ OTWARCIE

Zgodnie z zawarta umową z Wykonawcą prac remontowych na zadaniu „Modernizacja przyszkolnej krytej pływalni Szkoły Podstawowej Nr 1 w Przeworsku” 7 października 2019 r., zostały odebrane prace budowlane obejmujące remont niecki basenowej (wraz z wymianą 584 m2 folii), wymianę niezbędnych instalacji wodno-kanalizacyjnych (366 m. rurociągów technologicznych uzdatniania wody), wymianę płytek ściennych i podłogowych na hali basenowej wraz z malowaniem ścian.

W ramach prowadzonych prac wykonano również wymianę opraw oświetlenia basenu, wymianę grzejników centralnego ogrzewania  oraz zakupiono 7 nowych linii torowych do basenu. W miniony piątek użytkownik czyli Szkoła Podstawowa Nr 1 w Przeworsku, po napełnieniu niecki basenowej basenu, uzyskał pozytywne wyniki laboratoryjnego badania wody oraz dopuszczenie basenu do użytku przez służby sanitarne.

Przeworska kryta pływalnia długo czekała na remont, bo prawie 21 lat. Te już przeprowadzone, bardzo potrzebne prace to I etap inwestycji. W następnym roku planowany jest kolejny etap.

Wyczekiwane prace remontowe wykonała firma DARLAS Sp. z o.o. z Krosna, a wartość przeprowadzonych remontów to około 400 tys. zł.

Źródło: UM Przeworsk

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
DOM SENIORA JUŻ GOTOWY

Deklaracje burmistrza o zapewnieniu przeworskim emerytom godziwych warunków do spotkań w gronie rówieśników nabrały realnych wymiarów. Potężna inwestycja przebudowy Domu

Zamknij