5 marca odbędzie się spotkanie z Janem Jawornikiem, wicemistrzem Polski juniorów w lataniu na szybowcach!

Jak zrealizować marzenia i zasmakować podniebnej przygody ? Podpowiedzą pasjonaci szybowców, którzy w czwartek (5 marca) odwiedzą Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie!
„Od marzenia po styl życia” – taki tytuł nosi spotkanie ze studentem WSIiZ Krzysztofem Ciochem, pilotem szybowcowym i Janem Jawornikiem, wicemistrzem Polski juniorów w lataniu na szybowcach. Wydarzenie odbędzie się 5 marca (czwartek) o godzinie 15:30 w sali RA101 w siedzibie WSIiZ, przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie.

Organizatorem spotkania jest Koło Naukowe Badań nad Bezpieczeństwem i Terroryzmem w Wyższej szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Źródło http://www.rzeszow.pl/miasto-rzeszow/aktualnosci/11436,5-marca-odbedzie-sie-spotkanie-z-janem-jawornikiem-wicemistrzem-polski-juniorow-w-lataniu-na-szybowcach.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Powołanie Wojewódzkiego Inspktora Sanitarnego i jego zastępcy

Katarzyna Siekierzyńska-Zapała została Podkarpackim Państwowym Inspektorem Sanitarnym, a jej zastępcą Anna Kalandyk-Dusza. Akty powołania wręczyła dziś wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska

Zamknij