47-LETNI MĘŻCZYZNA ZAATAKOWAŁ KOBIETĘ I UKRADŁ JEJ TELEFON

Kilkudziesięciu minut potrzebowali funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego przeworskiej komendy by zatrzymać sprawcę rozboju, do którego doszło na ul. Konopnickiej w Przeworsku. 47-letni mężczyzna zaatakował mieszkankę naszego miasta i ukradł jej telefon komórkowy. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Mężczyzna usłyszał już zarzut.

Do zdarzenia doszło 1 stycznia br. przed godz. 18, na ul. Konopnickiej w Przeworsku. Do idącej chodnikiem 23-latki podszedł mężczyzna, który uderzył ją w twarz, a następnie ukradł telefon komórkowy, w etui którego znajdowały się pieniądze w kwocie 80 złotych. Po kradzieży sprawca uciekł.

Kobieta znała tego człowieka. Przekazała policjantom jego dane i rysopis. Funkcjonariusze zaczęli szukać napastnika. Ich działania zakończyły się szybkim zatrzymaniem mężczyzny i odzyskaniem skradzionego telefonu oraz pieniędzy. 47-letni mieszkaniec Przeworska trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzut rozboju. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/101702,47-letni-mezczyzna-zaatakowal-kobiete-i-ukradl-jej-telefon.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
PUNKT OBSŁUGI PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE

Od stycznia 2021 roku w Urzędzie Miasta i Gminy w Sieniawie działa Punkt Obsługi Programu Czyste Powietrze przeznaczony dla mieszkańców

Zamknij