20-LATEK WJECHAŁ MAZDĄ DO ROWU, NIE MIAŁ UPRAWNIEŃ

Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę w Dybkowie. 20-letni kierujący mazdą nie dostosował prędkości do warunków na drodze i wjechał do przydrożnego rowu. W sprawie prowadzone są czynności wyjaśniające.

Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze prawdopodobnie było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę po godz. 19, w Dybkowie. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący mazdą stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Samochodem podróżował też 29-letni pasażer, nie odniósł on żadnych obrażeń.

Sprawdzenia w policyjnych systemach wykazały, że 20-letni kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Obecnie w sprawie prowadzone są czynności wyjaśniające.

Policjanci ponownie apelują o zachowanie rozsądku na drodze. Niedostosowanie prędkości jazdy do warunków na drodze jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/98522,20-latek-wjechal-mazda-do-rowu-nie-mial-uprawnien.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
28-LATEK HODOWAŁ KONOPIE W OGRÓDKU

W przydomowym ogródku 28-letniego mieszkańca gminy Przeworsk policjanci znaleźli plantację marihuany. Ponadto w trakcie przeszukania ujawnili około 30 gramów gotowego

Zamknij