19-LATEK USŁYSZAŁ ZARZUT ZA POSIADANIE MARIHUANY

Policjanci wydziału kryminalnego przeworskiej komendy zatrzymali 19-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna w pojeździe przewoził susz konopi indyjskich, który ukrył w etui na okulary. U pasażera zaś znaleziono cztery woreczki strunowe z białym proszkiem. Obaj mężczyźni zostali zatrzymali. Zatrzymane narkotyki i biały proszek

 Przeworscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 30-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego rozprowadza na terenie Przeworska środki odurzające.

W piątek wieczorem funkcjonariusze wydziału kryminalnego czekali na 30-latka. Podeszli do niego gdy wsiadał do samochodu na obcych tablicach rejestracyjnych. Policjanci przeszukali mężczyznę znajdując przy nim 4 woreczki strunowe z białym proszkiem.

Następnie mundurowi przeszukali pojazd marki seat, w którym znaleźli woreczek z zawartością suszu. Do jego posiadania przyznał się kierowca pojazdu, 19-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Badanie testerem potwierdziło, że jest to marihuana. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę oraz cztery woreczki strunowe z białym proszkiem. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani do dyspozycji prokuratora.

19-latek usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Trwają dalsze czynności w tej sprawie.

rj

 Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/75705,19-latek-uslyszal-zarzut-za-posiadanie-marihuany.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

© 2013-2018 TeleVizja Przeworsk All Rights Reserved

Przeczytaj poprzedni wpis:
BADANIE LICZBY OSÓB BEZDOMNYCH

W nocy z 8 na 9 lutego br. w całej Polsce odbyło się badanie liczby osób bezdomnych. W Przeworsku strażnicy...

Zamknij