17-LATEK ODPOWIE ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW I JAZDĘ BEZ UPRAWNIEŃ

Kierujący bmw nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać przed policjantami. Okazało się, że 17-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego miał kilka powodów, by uniknąć kontroli drogowej. Jedynym z nich był brak uprawnień do kierowania. Dodatkowo policjanci znaleźli w bmw dwa woreczki z marihuaną. 17-latek usłyszał już zarzuty.

W ubiegłym tygodniu policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku zatrzymywali do kontrolo osobowe bmw. Jednak kieujący zaczął uciekać. Policjanci podjęli pościg, i po chwili zatrzymali bmw. Jak się okazało, 17-latek siedzący za kierownicą samochodu, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Podczas kontroli policjanci, na podłodze pojazdu obok kierowcy, zauważyli saszetkę, w której znajdowały się dwa woreczki z roślinym suszem. Tester narkotykowy potwierdził, że jest to marihuana. Narkotyki zostały zabezpieczone.

17-latkowi przedstawiono zarzuty, do których się przyznał. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

rj

 Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/74871,17-latek-odpowie-za-posiadanie-narkotykow-i-jazde-bez-uprawnien.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
TRZY MIESIĄCE ARESZTU ZA PEDOFILIĘ

Policjanci Wydziału Kryminalnego przeworskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o pedofilię. W październiku mężczyzna siedząc w samochodzie zaczepił 13-letnią dziewczynkę pod

Zamknij