15-latek ucierpiał w zdarzeniu drogowym w Grzęsce

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Grzęsce. 19-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w pieszego. 15-latek z obrażeniami trafił do szpitala, gdzie pozostał na leczeniu. Kierujący mazdą był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 15 w Grzęsce. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący mazdą, 19-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas i uderzył w pieszego. 15-letni pieszy, mieszkaniec powiatu przeworskiego, z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Kierujący mazdą był trzeźwy.

Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację fotograficzną. Obecnie trwają czynności, które wyjaśnią okoliczności i przyczyny tego wypadku.

 

rj

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/84915,15-latek-ucierpial-w-zdarzeniu-drogowym-w-Grzesce.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Straciła panowanie nad autem i wjechała w ogrodzenie

22-letnia kierująca osobowym renault straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w ogrodzenie, a następnie wjechała na posesję. Na szczęście w

Zamknij