14-LETNI ROWERZYSTA UCIERPIAŁ W ZDARZENIU DROGOWYM

Do wypadku doszło w piątkowe popołudnie w miejscowości Mikulice. Kierujący jednośladem zderzył się z osobowym volkswagenem. 14-letni rowerzysta z obrażeniami trafił do szpitala.

W piątek około godz. 15, dyżurny przeworskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadu drogowym, do którego doszło w Mikulicach. Na miejsce udali się policjanci z kańczuckiego komisariatu, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia i wykonali dalsze czynności. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, do zdarzenia doszło, gdy rowerzysta jadący prawą strona drogi nagle wykonywał manewr skrętu w lewo zderzając się volkswagenem polo. W wypadu obrażeń ciała doznał 14-letni kierujący rowerem, mieszkaniec powiatu przeworskiego, który trafił do szpitala.

Policjanci poddali badaniu na stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Zarówno kierująca volkswagenem, 39-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego jak i rowerzysta byli trzeźwi. Obecnie trwają czynności w tej sprawie.

 

rj

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/79692,14-letni-rowerzysta-ucierpial-w-zdarzeniu-drogowym.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
KOLEJNE MILIONY ZŁOTYCH NA INWESTYCJE MIEJSKIE. PRZEWORSK OTRZYMAŁ DOFINANSOWANIE NA ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII (OZE)

31 sierpnia br. Marszałek Województwa poinformował Burmistrza Przeworska o wynikach naboru projektów wybranych do dofinansowania w ramach osi priorytetowej III

Zamknij